„faktor +“ spolupráce s nejlepšími

„faktor +“ znalost trhu a množství kontaktů

„faktor +“ hluboká znalost kulturního prostředí, patnáctileté pořadatelské zkušenosti

Archive for the ‘EVENTY’ Category

DRFG Tvář play off 2016

Posted by

klient: DRFG a.s.
rok: 2015 – 2016

Exkluzivní reklamní kampaň propojující fanoušky a hlavního sponzora hokejové Komety Brno, společnost DRFG. Kampaň pracuje s emocemi prostřednictvím jednoduchého motta a tváří pomalovaných motivy Komety a DRFG. Spojuje oba úspěšné subjekty, akcentuje sounáležitost, patriotismus. Pozitivně vtahuje fanoušky Komety do reklamních aktivit. Kampaň vrcholila soutěžním castingem v DRFG Areně během extraligového utkání. Vítěz castingu se objevil na interaktivním megaboardu. Ten se měnil v závislosti na výsledcích jednotlivých utkání play off.

Vánoční setkání DRFG 2015

Posted by

klient: DRFG a.s.
lokace: Hotel International, Brno

Tematický event pro zaměstnance a klienty zadavatele v reprezentativních prostorách Hotelu International s bohatým doprovodným programem a akcentem na poděkování za celoroční spolupráci.

Retro setkání Medac 2015

Posted by

klient: Medac
lokace: Hotel Myslivna, Brno

Tematický teambuildingový event pro zaměstnance a klienty zadavatele s akcentem na poděkování za celoroční spolupráci, ocenění nejlepších odběratelů a výměnu zkušeností mezi odběrateli z různých regionů.

Trend Kompakt 2012

Posted by

klient: Medac
lokace: Praha, klub LaFabrika, Brno, Divadlo Husa na provázku

Luxusní kadeřnická show, v hlavní roli Robert Lindinger, vrchní školitel německé firmy Alcina. Produkce v kooperaci s týmem z Německa, moderace Radim Fiala.

Gehring Show 2010

Posted by

klient: Medac
lokace: Praha, klub SaSaZu

Luxusní kadeřnická show, v hlavní roli Holanďan žijící v Barceloně Paul Gehring, jeden z nejvýraznějších evropských tvůrců v oblasti pánských i dámských střihů hair stylingu. Produkce v kooperaci s týmem z Německa a Itálie, moderace Roman Vojtek.

Ples ČPP 2010

Posted by

klient: ČPP
lokace: Brno, hotel International

Tématický ples k oslavě splnění obratové mety s bohatým programem a opulentní tombolou, moderace Zdeněk Izer a Klára Doležalová.

Aimtec

Posted by

název: Trendy automobilové logistiky
klient: Aimtec, 2006 – 2012
lokace: Brno, různá místa

Business konference se společenským setkáním a workshopem. Mezinárodní line-up přednášejících, výstavní sekce pro partnery.

„A má 20“

Posted by

klient: Medac
lokace: Brno, Dům umění

Tématický teambuildingový event pro zaměstnance a klienty zadavatele s akcentem na poděkování za spolupráci po dobu činnosti firmy na zdejším trhu, ocenění nejlepších odběratelů a výměnu zkušeností mezi odběrateli z různých regionů. Oslava dvacetileté historie firmy Medac.

 

Medac Setkání 2011

Posted by

klient: Medac
lokace: Horní Cerekev / Dalešice / hrad Veveří Dobytí hradu Veveří piráty

Tematický teambuildingový event pro zaměstnance a klienty zadavatele s akcentem na poděkování za celoroční spolupráci, ocenění nejlepších odběratelů a výměnu zkušeností mezi odběrateli z různých regionů.

Think of the Time We Save.

Posted by

Naším „faktorem +“ v případně firemních eventů je jednoznačně znalost trhu a množství kontaktů, jež v této oblasti máme. Šetříme svým klientům čas, nervy a ve výsledku i peníze, které by často zbytečně vydávali díky neznalosti prostředí. Našim klientům umožňujeme věnovat se naplno tomu, čemu nejlépe rozumí, totiž svému vlastnímu businessu.

Obvykle se podílíme jak na ideové, tak na realizační fázi firemních akcí. Nabízíme vyzkoušené balíčky, konzultujeme s klientem jeho vlastní záměry, nebo od nuly vytváříme na míru šité scénáře.