„faktor +“ spolupráce s nejlepšími

„faktor +“ znalost trhu a množství kontaktů

„faktor +“ hluboká znalost kulturního prostředí, patnáctileté pořadatelské zkušenosti

Archive for Únor, 2014

JAZZFESTBRNO

Posted by

klient: JAZZFESTBRNO, o.p.s.
lokace:Brno, různá místa
rok: 2002 – 2016

Mezinárodní jazzový festival evropské úrovně, jedna z největších akcí svého druhu v ČR. Prioritní akce Ministerstva kultury ČR od roku 2009, prioritní akce agentury Czech Tourism od roku 2012.

Medac Setkání 2011

Posted by

klient: Medac
lokace: Horní Cerekev / Dalešice / hrad Veveří Dobytí hradu Veveří piráty

Tematický teambuildingový event pro zaměstnance a klienty zadavatele s akcentem na poděkování za celoroční spolupráci, ocenění nejlepších odběratelů a výměnu zkušeností mezi odběrateli z různých regionů.

Paco de Lucía

Posted by

klient: Friendly and Loyal, s.r.o.,
lokace: Olomouc, Horní náměstí
rok: 2013

Organizace monstrózního open air koncertu flamenkové legendy v rámci mezinárodního festivalu španělské kultury Colores Flamencos. Booking umělce, stage management, koordinace.

Hudbou pro UNICEF

Posted by

klient: Pro Tišnov, o. s.
lokace: Tišnov, areál letního kina
rok: 2010 – 2015

Charitativní festival pro organizaci UNICEF s účastí špiček česko-slovenské pop-music (Tomáš Klus, Buty, Miro Žbirka, Mňága a Žďorp, Lenka Dusilová, Toxique, …). 

Alpecin

Posted by

klient: Alpecin
rok: 2011–2015

Produktová kampaň na pánskou kosmetickou řadu Alpecin. Microsite www.pomocvlasum.cz
-ukázky designu webu, inzerce, kampaň Ježek, focení atd.

Think of the Time We Save.

Posted by

Naším „faktorem +“ v případně firemních eventů je jednoznačně znalost trhu a množství kontaktů, jež v této oblasti máme. Šetříme svým klientům čas, nervy a ve výsledku i peníze, které by často zbytečně vydávali díky neznalosti prostředí. Našim klientům umožňujeme věnovat se naplno tomu, čemu nejlépe rozumí, totiž svému vlastnímu businessu.

Obvykle se podílíme jak na ideové, tak na realizační fázi firemních akcí. Nabízíme vyzkoušené balíčky, konzultujeme s klientem jeho vlastní záměry, nebo od nuly vytváříme na míru šité scénáře.

Think Culture Live Culture.

Posted by

Kulturou žijeme, z kulturního prostředí jsme vzešli, cítíme s v něm jako ryby ve vodě a výsledky naší práce na kulturním poli tomu také odpovídají. Pořádáme vlastní kulturní akce a pro vybrané klienty kulturní události produkujeme na zakázku. Naší vlajkovou lodí je mezinárodní jazzový festival JAZZFESTBRNO, který produkujeme od A do Z už od roku 2002. Nabízíme partnerství nejen s touto jedinečnou akcí, ale i dalšími kulturně-společenskými událostmi, které organizujeme ve vlastní režii nebo pro naše klienty.

Works For You.

Posted by

Asi jen málokdo bude protestovat proti tvrzení, že v dnešní době informačního „smogu“ utkví poteciálnímu zákazníkovi v mysli pouze výrazné sdělení. V průběhu strategického plánování marketingových kampaní postupujeme s vědomím tohoto faktu. Formou ne nepodobnou práci architekta postupně během konzultací s klientem dospíváme do optimální podoby kampaně. Nebojíme se prospěšné kontroverze, jindy ovšem plně respektujeme přání konzervativnějších klientů. „Faktorem +“ ve fázi kreatívy je naše spolupráce s nejlepšími – spolupracující designéři patří mezi lídry oboru.

Patří mezi ně Skákala, jenž v roce 2010 získal jedno z nejprestižnějších mezinárodních ocenění ve světě designu „Red Dot Design award 2010 – Best of the Best“ (www.red-dot.org), Filip Nerad (Anymade Studio), Iva Návojská Pechmanová (Studio Pinxit) a další. Výsledky naší spolupráce jsou k shlédnutí v sekci reference.