„faktor +“ spolupráce s nejlepšími

„faktor +“ znalost trhu a množství kontaktů

„faktor +“ hluboká znalost kulturního prostředí, patnáctileté pořadatelské zkušenosti

Archive for the ‘MARKETING’ Category

Magazín Mezerou

Posted by

klient: DRFG a.s.
rok: 2016

Vytvoření konceptu a následná realizace a produkce exkluzivního lifestylového magazínu pro zaměstnance, partnery, investory a přátele investiční skupiny. Magazín svým pojetím zároveň nabízí prostor pro inzerci luxusního zboží a služeb externích firem. Koncept: Jednotící téma procházející celým číslem, rozhovory, články, cestopisy, fotopřílohy, původní ilustrace.

DRFG

Posted by

klient: DRFG a.s.
rok: 2015 – 2016

Aktualizace corporate designu, inovace loga, tvorba nového logomanuálu, tvorba bilančních zpráv investiční skupiny, inovace webdesignu, tvorba a produkce dalších prezentačních materiálů (merkantil, novoroční PF, dárkové předměty, prezentační outdoor i indoor systémy, produktové prezentační materiály…).

ACONTE

Posted by

akce: VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNÝ VENKOV
klient: ACONTE, s.r.o.
rok: 2015

Nastavení marketingového stylu propagační kampaně, nastavení vizuální identity projektu, tvorba webu, copywriting, distribuce propagačních materiálů, tvorba propagačních spotů pro rozhlas a TV atd.

Widara

Posted by

klient: GW Acoustics, s.r.o., rok: 2013
rok: 2013 – 2014

Produktová kampaň na příslušenství pro hudebníky. Tvorba korporátního designu, návrhy obalů produktů, PR, lobbing atd.

 

Janáček Brno

Posted by

klient: GW Acoustics, s.r.o.
rok: 2010

Komplexní reklamní kampaň k mimořádně významné kulturní akci.

Chléb a víno

Posted by

klient:Landesausstellung
lokace:Rakousko – Brno
rok: 2013

Komplexní kampaň na rakouskou zemskou výstavu (Landesausstellung) s tématem Chléb a víno. Mediální kampaň, sales a press trips, komplexní PR výstavy v ČR atd.

JAZZFESTBRNO

Posted by

klient: JAZZFESTBRNO, o.p.s.
lokace:Brno, různá místa
rok: 2002 – 2016

Mezinárodní jazzový festival evropské úrovně, jedna z největších akcí svého druhu v ČR. Prioritní akce Ministerstva kultury ČR od roku 2009, prioritní akce agentury Czech Tourism od roku 2012.

Alpecin

Posted by

klient: Alpecin
rok: 2011–2015

Produktová kampaň na pánskou kosmetickou řadu Alpecin. Microsite www.pomocvlasum.cz
-ukázky designu webu, inzerce, kampaň Ježek, focení atd.

Works For You.

Posted by

Asi jen málokdo bude protestovat proti tvrzení, že v dnešní době informačního „smogu“ utkví poteciálnímu zákazníkovi v mysli pouze výrazné sdělení. V průběhu strategického plánování marketingových kampaní postupujeme s vědomím tohoto faktu. Formou ne nepodobnou práci architekta postupně během konzultací s klientem dospíváme do optimální podoby kampaně. Nebojíme se prospěšné kontroverze, jindy ovšem plně respektujeme přání konzervativnějších klientů. „Faktorem +“ ve fázi kreatívy je naše spolupráce s nejlepšími – spolupracující designéři patří mezi lídry oboru.

Patří mezi ně Skákala, jenž v roce 2010 získal jedno z nejprestižnějších mezinárodních ocenění ve světě designu „Red Dot Design award 2010 – Best of the Best“ (www.red-dot.org), Filip Nerad (Anymade Studio), Iva Návojská Pechmanová (Studio Pinxit) a další. Výsledky naší spolupráce jsou k shlédnutí v sekci reference.